Írán sestřelil podle médií americký letoun F-15E
Spojené státy poprvé od začátku války ztratily nad Íránem svůj bojový letoun. Podle nejmenovaných amerických zdrojů, které citují americká média, byl sestřelen stroj F-15E. Írán uvádí, že zničil modernější letoun F-35. Stanice CBS News a CNN s odkazem na své zdroje dnes kolem 18:00 SELČ uvedly, že se americkým silám podařilo zachránit jednoho člena posádky….
