Real gólem v nastavení udolal Elche 2:1 a je druhý v lize

sport.aktualne.cz

Fotbalisté Realu Madrid ve 27. kole španělské ligy doma porazili Elche 2:1. Až v nastavení rozhodl Karim Benzema svým druhým gólem v zápase. Obhájci titulu na druhém místě tabulky vystřídali Barcelonu, která má k dobru pondělní utkání s Huescou. „Bílý balet“ na městského rivala Atlético ztrácí pět bodů, lídři dnes večer hrají na stadionu Getafe.

Real v prvním poločase proti outsiderovi šance neproměnil a po hodině hry jako první inkasoval po trefě Calva. V 73. minutě rovněž hlavou po rohovém kopu vyrovnal Benzema a francouzský útočník těsně před koncem dokonal obrat výstavní ranou z voleje. Madridský tým naplno bodoval po dvou remízách 1:1 a protáhl ligovou sérii bez porážky na sedm duelů.

Španělská fotbalová liga – 27. kolo:

Alavés – Cádiz 1:1 (36. Joselu z pen. – 84. Álex z pen.), Real Madrid – Elche 2:1 (73. a 90.+1 Benzema – 61. Calvo),

18:30 Pamplona – Valladolid,

21:00 Getafe – Atlético Madrid.