O nás

Aktuální zprávy – s námi budete vždy vědět víc

Chcete být neustále v obraze, a vědět jako první, co se děje? Na našem webu aktualnezpravodajstvi.cz se dozvíte nejnovější zprávy z domova i ze světa. Zaměřujeme se se na aktuální politické dění u nás i v zahraničí, ekonomiku a sportovní události, ale najdete zde i nejrůznější domácí a zahraniční zajímavosti, názory a komentáře.

Kdo jsme a co je naším cílem?

Jsme mladý tým, který je složen z novinářů, analytiků a expertů na různé obory lidské činnosti. Naším cílem je poskytovat lidem vyvážené zpravodajství, které není poplatné žádné politické straně, hnutí či názorovému proudu, jak je zvykem u většiny tištěných a internetových periodik. Věříme ve svobodu slova, která by v demokratické společnosti neměla být nikým umlčována. Naším cílem je názorová pluralita, snažíme s proto o zastoupení co nejširší části názorového spektra. Pod každým z článků můžete zanechat svůj komentář a diskutovat tak o vašich názorech s tvůrci obsahu i ostatními čtenáři.

Co u nás najdete?

Články na serveru  aktualnezpravodajstvi.cz jsou přehledně členěny do jednotlivých rubrik, mezi kterými se můžete snadno přepínat. Najdete zde aktuální zprávy a zajímavosti ze světa, domova, sportu i zprávy týkající se probíhající pandemie nového koronaviru Covid 19. Komentáře k aktuálním událostem naleznete v rubrice Názory.  Jakýkoli článek si můžete jednoduše vyhledat pomocí interního fultextového vyhledávače.

Jsme přesvědčeni, že pravdivé informace o dění okolo nás jsou velmi důležité. Snažíme se proto poskytovat široké veřejnosti nestranné zpravodajství, které se nebojí pojmenovat problémy pravým jménem. Nejsme závislí na žádných politických, obchodních ani inzertních zájmech a nejsme financováni ani dotováni žádnou stranou, organizací či firmou. Nešíříme fake news, zkreslené ani cenzurované zprávy. S námi budete vždy vědět víc než ostatní.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com