Podmínky užití

Provozovatel aktualnezpravodajstvi.cz vytváří obsah a provozuje tento server výhradně z vlastní vůle a je oprávněn provoz média kdykoli přerušit nebo ukončit. V případě jakýchkoli problémů souvisejících s provozem webových stránek je čtenář oprávněn kontaktovat administrátora na emailové adrese uvedené v kontaktech. Stejně tak je čtenář oprávněn upozornit na faktické nebo gramatické chyby prostřednictvím emailu šéfredaktora uvedeného tamtéž.

Web aktualnezpravodajstvi.cz se snaží o názorovou pluralitu, snaží se tedy o zastoupení co nejšírší části názorového spektra. K nejlepšímu vysvětlení události využíváme články z jiných webů výhradně z odkazem na použitý zdroj. Vlastní články podepiaujeme jménem webů nebo autorů. Některé texty nemusí být v souladu s Vaším názorem.

Všechny texty jsou vyjádřením názoru jejich autora, redakce a provozovatel webu nenese právní zodpovědnost za jejich dopad.

Z důvodu respektování právního systému nejsou nikdy publikovány texty odporující právnímu řádu České republiky a EU, zejména však slouřící k podpoře a propagaci hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka.

Prohlášení o ochraně osobních údajů:

Z osobních údajů ukládáme pouze jméno/příjmení/email. Ukládáme je automatizovaně a to pouze pro účely newsletteru a nebudou poskytnuty třetí straně.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com