CNN Prima News: V Tunisku byla zadržena Češka po úmrtí svého manžela

V Tunisku byla zadržena česká turistka po úmrtí svého manžela. Uvedla to dnes televize CNN Prima News. Zadržení české občanky potvrdil televizi bez podrobností mluvčí českého ministerstva zahraničí Daniel Drake. Podle televize je zemřelým 60letý muž z Ostravy.

„Můžeme potvrdit, že byla v Tunisku zadržena česká občanka v souvislosti s úmrtím českého občana. Náš zastupitelský úřad je v kontaktu s místními orgány, ale v tuto chvíli nebudeme sdělovat žádné podrobnosti,“ řekl televizi mluvčí české diplomacie. Přesný důvod zadržení neuvedl.

Muž zemřel podle CNN Prima News při dovolené v pobřežním městě Monastir. Jeho žena ho našla v hotelovém pokoji. Krátce na to ji zadržela tuniská policie, uvedla televize.

CNN Prima News mluvila s neteří zadržené Češky. „Celý den jsem obvolávala naši ambasádu v Tunisku. Nicméně podrobnější informace nám vůbec neřekli – jakým způsobem došlo k zatčení, jestli byla provedena pitva a tak dále. Nyní potřebujeme zjistit informace a vyhledat nějakou pomoc, protože teta by tohle svému manželovi neudělala,“ uvedla příbuzná zadržené Češky.

ČTK

  Povinné ručení patrně bude třeba platit za širší okruh vozidel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com