Po pátečních bouřkách je bez elektřiny 1200 odběratelů
Po pátečních silných bouřkách zůstalo k dnešnímu ránu bez proudu asi 1200 domácností z distribučního území společnosti EG.D. Nejvíce omezení zůstává na Hodonínsku a Břeclavsku, jde zhruba o 800 domácností, uvedl mluvčí společnosti Roman Šperňák. Dalších 200 odběratelů bez dodávek elektřiny eviduje podnik na Vysočině kolem Žďáru nad Sázavou, zhruba stejný počet také v okolí…
