U nákupních center kolabuje doprava

Ve středu vyhlásila vláda další sérii opatření, které mají zabránit šíření koronaviru. Mezi nimi je i zavření maloobchodu a služeb s několika výjimkami. Tato nová omezení platí od čtvrtka od 6 hodin ráno. Ve středu večer tak vzali lidé obchodní domy útokem.

Obchodní centra, která se s výjimkou některých obchodů zavřou, vzali ve středu večeru Češi útokem. Do většiny pražských center se poslední den před uzavřením sjely desítky lidí. Výjezd z přeplněných parkovišť trvá i hodinu. Na Černém Mostě a Zlíčíně doprava kolabuje. 

Společně s maloobchodem bude podobně jako na jaře kvůli koronavirové epidemii od čtvrtečních šesti hodin zakázán prodej služeb v provozovnách. V nákupních centrech budou otevřeny jen prodejny potravin, drogerie a lékáren. Tak zní jedno z nových opatření vlády, které vyhlásila ve středu po mimořádném zasedání.

Všechny restrikce platí od čtvrtka ráno, prozatím do 3. listopadu. Rozvolňovat se bude podle aktuální epidemiologické situace.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/obchodni-centrum-covid-19-opatreni-uzavreni.A201021_185815_domaci_kzem?galerie

  Policie odložila úmrtí tří lidí ve Lhotě, šlo o nešťastnou náhodu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com