Pavlenka je jediným hráčem, kterého Brémy pustí do reprezentace

Brankář Jiří Pavlenka je jediným zahraničním fotbalistou Werderu Brémy, jehož klub pustí kvůli současné koronavirové situaci na reprezentační sraz. A to podle magazínu Kicker pouze díky tomu, že Česko čeká 11. listopadu přípravný duel s Německem v Lipsku.

Werder nepustí své hráče na zahraniční reprezentační akce kvůli tomu, že po návratu z rizikových oblastí brémské úřady předepisují pětidenní karanténu. Podle pravidel FIFA aktualizovaných pro současnou mimořádnou situaci za takových podmínek kluby nemusejí uvolňovat hráče pro potřeby reprezentace.

Brémy už Pavlenku kvůli hrozbě karantény nepustily na říjnový reprezentační sraz a není jasné, zda mu umožní po zápase v Německu cestovat do Plzně na duely Ligy národů proti Izraeli a Slovensku.

O reprezentační akci přijdou z kádru Brém například Marco Friedl (Rakousko), Miloš Veljkovič (Srbsko), Milot Rashica (Kosovo), Juja Osako (Japonsko) či Josh Sargent (USA). Druhý český fotbalista ve Werderu Theodor Gebre Selassie loni v květnu kariéru v národním týmu ukončil.

Autor: ČTK

  Izraelská rozvědka varuje před možným útokem Íránu na fotbalové mistrovství světa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com