Česká pošta nabízí první přepážku s energiemi od ČEZ, bude jich 125

investicniweb.cz

Společnost ČEZ Prodej patřící do skupiny polostátního energetického gigantu spojila síly se státní Českou poštou. Na vybraných pobočkách si tak lidé na zvláštních přepážkách vyřídí i záležitosti spojené s dodávkou elektrického proudu či zemního plynu. První takovou představili v Českých Budějovicích.

„Naši strategickou spolupráci startujeme právě tady v Českých Budějovicích, zatím se jedná o osm míst v celé zemi, letos jich bude celkem 15 a příští rok jejich počet přesáhne stovku,“ uvedl generální ředitel České pošty Roman Knap. Cílem je dohromady 125 takových přepážek v celé zemi.

Spojení má za cíl zkvalitnit služby a usnadnit koncovým zákazníkům úkony, jako je například uzavření nové smlouvy, nebo třeba jen změna té stávající či přepsání odběrového místa. To všechno si nově vyřídí právě na speciálních pobočkách České pošty.

V Jihočeském kraji budou zatím fungovat pouze dvě, a to v budově hlavní pošty na Senovážném náměstí v Českých Budějovicích a také v Táboře.

V příštím roce jich pak v kraji přibude dalších pět. Jihočechům tedy v budoucnu poslouží celkem sedm specializovaných míst.

„Počet zákazníků, kteří od nás odebírají energie, roste a my chceme tento růst podpořit vylepšením naší pobočkové sítě, proto jsme ji rozšířili i na místa, kam přirozeně naši zákazníci chodí, což je případ České pošty, jejíž pobočky jsou snadno dostupné a na atraktivních místech,“ vysvětlil Tomáš Kadlec, generální ředitel společnosti ČEZ Prodej.

Zdroj: https://www.idnes.cz/

  Dluh Čechů vzrostl v 1. čtvrtletí o rekordních 407 miliard na 3,07 bilionu Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..