Srovnání poboček: Banky se mění. Stává se, že si je lidé pletou s kavárnou

seznamzpravy.cz/

Pobočky bank se výrazně mění. Naposledy přišla s „face liftem“ Komerční banka. Své věrné klienty tím šokovala. Co banky považují za důležité a jak se jednotlivé moderní pobočky liší?

Třetí největší banka v zemi mění svůj vzhled. Těžký černý mramor, koženková křesla a červené koberce nahradily světlé vzdušné prostory plné zeleně. Pro dlouhodobé klienty banky to byl šok. Například Saše Herainová, která si v bance zakládala účet v roce 1994, když rozjížděla s manželem stavební firmu, se moderní vzhled pobočky zprvu absolutně nezamlouval.

„Byl to pro mě šok. To víte, není mi už dvacet, kdy se člověk změnám snadno přizpůsobí. Když jsem přišla na pobočku, kde jsem byla zvyklá na to, že chodím k bankéři do kanceláře a najednou bylo vše jiné, tak jsem mu řekla, že se mi tam vůbec nelíbí. Pak jsem přišla po druhé, to bylo už lepší a dnes jsem moc spokojená. Líbí se mi vše, květiny, hrací koutek pro děti, uzavřené kóje… je to hezké a příjemné,“ říká třiasedmdesátiletá žena.

V galerii se dozvíte například to, kdo je „vítač“, proč si kolemjdoucí pletou banku s kavárnou a co změnám říká konkurence. (Pro snadnější procházení galerií klikněte na poslední fotku v náhledu ukazující počet dalších snímků, pozn. red.).

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/

  Paliva v Česku od minulého týdne zhruba o desetník dál zdražila

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..