Policie vyšetřuje v Klánovicích smrt dvou lidí, případ byl nahlášen jako střelba

Policie od dnešního odpoledne vyšetřuje smrt dvou lidí v pražských Klánovicích. Případ nahlásila žena, která slyšela střelbu, uvedl mluvčí pražské policie Jan Rybanský. Okolnosti tragédie kriminalisté vyšetřují. Na případ upozornil server TN.cz, podle kterého je jedna z obětí nezletilá.

Informaci o údajné střelbě dostala policie dnes kolem 15:00. „Oznamovatelka nám sdělila, že slyšela několik výstřelů,“ uvedl mluvčí. Vyslaná policejní hlídka nalezla na místě dva lidi bez známek života. Událost se stala v lesním porostu poblíž ulice Čmelická, sdělil Rybanský. Věk mrtvých upřesnit nechtěl.

Do Klánovic vyjížděli vedle policistů i pražští záchranáři. „Operátorka spolu se svědky zahájila u jedné z těch osob telefonicky asistovanou resuscitaci,“ uvedla mluvčí Jana Poštová. Po příjezdu záchranářů na místo ale bylo zřejmé, že zraněnému už není pomoci. Na místo byl proto povolán koroner.

Bližší informace policie k případu zatím nezveřejnila. „Jsme na místě, jak kriminalisté, tak další složky, a zjišťujeme okolnosti celé události,“ uvedl Rybanský. Mluvčí neměl žádnou informaci o tom, že by v souvislosti s případem hrozilo nebezpečí veřejnosti. Po 22:00 ČTK řekl, že policie je stále na místě a prověřuje, zda se tam nepohybuje ozbrojená osoba. „Nemůžeme to potvrdit ani vyvrátit,“ dodal.

ČTK

  Babiš k Pandora Papers: Nemovitosti ve Francii jsou pravděpodobně ve svěřenských fondech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com