Útočník Hložek může Spartě chybět kvůli zranění delší čas

Fotbalová Sparta Praha se musí minimálně v nejbližší době obejít bez útočníka Adama Hložka. Podle serveru iSport.cz má osmnáctiletý český reprezentant zraněné chodidlo a může být mimo hru i několik měsíců. Sparta zatím informace o povaze problémů talentovaného hráče nezveřejnila.

Hložek se zranil ve čtvrtek před utkáním Evropské ligy na hřišti AC Milán. Tento týden už bude ve výpravě do Glasgow k zápasu proti Celticu chybět.

„Adam podstoupí v nadcházejícím týdnu několik vyšetření. Zdravotní tým ACS konzultuje možnosti léčby i s odborníky v zahraničí. Více informací i s predikcí možné doby léčení zveřejní klub až po následujících vyšetřeních,“ uvedla Sparta na twitteru.

Hložek bude s velkou pravděpodobností chybět i reprezentaci, kterou čeká 11. listopadu přípravný zápas v Německu a v dalších dnech utkání Ligy národů s Izraelem a Slovenskem. V národním týmu debutoval před dvěma měsíci v úvodním zápase skupiny Ligy národů na Slovensku, kde pomohl k vítězství 3:1 a stal se nejmladším hráčem v historii české reprezentace.

Ve Spartě patří Hložek k tahounům mužstva, které vede momentálně přerušenou ligovou soutěž s plným počtem 18 bodů. Po šesti kolech má na kontě čtyři góly a je druhý v tabulce střelců za spoluhráčem Lukášem Julišem (6).

Autor: ČTK

  Hokejisté Finska porazili Rusy 2:1 a jsou poprvé olympijskými vítězi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com