Zajištění Zelenského bezpečnosti je pro českou policii jednou z největších akcí

Zajištění bezpečnosti ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského v Praze je pro českou policii jedním z největších opatření, na kterém se kdy podílela. Do mimořádných bezpečnostních opatření jsou zapojeni policisté z více než desítky útvarů. Žádné informace o potenciálním narušení návštěvy policie nemá, uvedla dnes večer na twitteru.

Policie přijala kvůli návštěvě ukrajinského prezidenta a jeho delegace mimořádná bezpečnostní opatření. „Svým rozsahem se jedná o jedno z největších opatření, na kterém jsme se kdy podíleli,“ uvedla policie. Na zajištění bezpečnosti se podíleli policisté a policistky z více než desítky útvarů. „V tuto chvíli nemáme žádné informace o jakémkoliv potenciálním narušení,“ uvedli policisté na twitteru.

Český vládní speciál s ukrajinským prezidentem přistál v Praze krátce před 20:00. Zelenského čeká jednání s prezidentem, premiérem i šéfy parlamentních komor.

Průjezd ukrajinské delegace Prahou by podle policie neměl nijak ovlivnit provoz v Praze. „Nepředpokládáme žádné výrazné dopravní komplikace. Řidiče pouze požádáme o umožnění průjezdu koloně vozidel,“ napsala policie.

Zdroj: ČTK

  Vládní lídři ocenili podpis penzijní novely, Schillerovou postup Pavla zklamal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com