Jágr se sejde s primátorem, který jeho klub podrobil tvrdé kritice

Jaromír Jágr ohlásil na středu osobní schůzku s kladenským primátorem Milanem Volfem (Volba pro Kladno), jenž v minulých dnech podrobil ostré kritice chod extraligového hokejového klubu, který legendární útočník vlastní. Výsledky klubu podle primátora neodpovídají nadstandardním podmínkám od města, vedení radnice proto podle něj v letošním rozpočtu nepočítá s pětimilionovou dotací pro hokejový A-tým. Jágr se k tomu dosud nevyjádřil a chce tak učinit až po středečním setkání s Volfem.

„Odmítám formu komunikace přes média a považuji ji za nešťastnou. Během středy se s panem primátorem osobně setkám a dojde k vyjasnění některých postojů,“ uvedl Jágr v krátkém vyjádření na klubovém webu.

Kladenští Rytíři skončili v základní části extraligy poslední a čeká je baráž proti vítězi první ligy. „Namísto rozkvětu sportu, který měl na Kladně vždy své místo a prim, sledujeme pouze otřesné výsledky a s nedůvěrou čekáme, jak dopadne závěrečná baráž. Nemluvě o rozprodávání desítek hráčů do ostatních oddílů, za které Jaromír Jágr zinkasoval miliony korun, což se zpětně nikde nepromítlo do kvality mužstva,“ uvedl Volf na webu uskupení Volba pro Kladno.

Přiblížil, že město ročně platí za provoz zimního stadionu zhruba 30 milionů korun, přispívá 8,5 milionu korun na mládež a nedávno dalo opravit stadion za přibližně půl miliardy korun. Jak sdělil v pondělí ČTK mluvčí radnice Vít Heral, provoz stadionu město letos opět zaplatí a počítá i s dotací pro mládež.

ČTK

  Biatlonistka Davidová uhájila ve stíhačce v Pokljuce 5. místo, Krčmář se propadl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com