Nespokojený Trump předčasně ukončil rozhovor pro televizi, moderátorce pohrozil odvetou

Kvůli nespokojenosti s moderátorkou ukončil americký prezident Donald Trump v úterý večer místního času předčasně rozhovor v televizi CBS. Novinářce oblíbeného pořadu 60 Minutes Lesley Stahlové slíbil odvetu. Pohrozil také, že rozhovor pro pořad zveřejní předčasně ještě před jeho oficiálním odvysíláním.

Trump dva týdny před prezidentskými volbami na Twitteru kritizoval rozhovor s moderátorkou Lesley Stahlovou jako „podvod” a „předpojatost”. Interview má CBS odvysílat tuto neděli v rámci předvolebního speciálu pořadu „60 Minutes” (60 Minut) o republikánu Trumpovi a jeho demokratickém vyzyvateli Joe Bidenovi.

Podle zdroje deníku byla důvodem ukončení rozhovoru Trumpova nespokojenost s otázkami moderátorky. Nespokojený Trump pohrozil, že interview pro CBS zveřejní ještě před jeho plánovaným odvysíláním.

Současný nájemník Bílého domu napsal na Twitteru o „příšerném zásahu” do voleb 3. listopadu. Na následném volebním mítinku v pensylvánském městě Erie podle deníku The New York Times (NYT) nepřímo televizi CBS vyhrožoval. „Budete koukat, co s ’60 Minutami‘ uděláme, bude to pecka,” řekl před nadšenými přívrženci. „Lesley Stahlová z toho nebude potěšená,” dodal.

Trump na Twitteru zveřejnil několikavteřinový klip s moderátorkou, který opatřil titulkem: „Lesley Stahlová z 60 Minut nenosí roušku v Bílém domě poté, co se mnou udělala rozhovor. Mnoho dalšího bude následovat.”

Trump přitom roušku na veřejnosti nosí jen zřídka a častokrát zpochybňoval její účinnost v boji proti koronaviru. Podle NYT novinářka měla roušku nasazenou po většinu času a Trumpem zveřejněný záběr ji zachycuje bezprostředně po interview, během něhož ji měla sundanou.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/nespokojeny-trump-predcasne-ukoncil-rozhovor-pro-televizi-moderatorce-pohrozil-odvetou-40339872

  Vojenská operace jde podle plánu a sankce škodí celému světu, řekl Putin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com